Polecamy

Reklama
Reklama
Strona główna
Reklama
Plastyczna magia świąt PDF Drukuj Email
Autor: Emilia Gorąca   

Ci, którzy chcą już teraz poczuć świąteczną atmosferę, mają ku temu niepowtarzalną okazję. Można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Na Pięterku”. Wystarczy przygotować kartkę na Boże Narodzenie.

 

W plastycznej rywalizacji wziąć mogą udział osoby od 4. do 19. roku życia. Ich prace oceniane będą w pięciu kategoriach wiekowych. Kartki nie mogą być większego formatu niż A5, technika ich wykonania jest dowolna. Każda z prac powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem, podać należy wiek, nazwę szkoły lub placówki, imię i nazwisko opiekuna. Prace należy dostarczyć do 1 grudnia do Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji przy Kilińskiego 17.  Dołączona powinna do nich zostać karta zgłoszeniowa (do pobrania na stronie www.pieterko.nasze.pl). Więcej informacji uzyskać można, dzwoniąc pod numer telefonu: 43 823 22 01.
Cele, jakie przyświecają konkursowi to kultywowanie tradycji, popularyzowanie prac dzieci i młodzieży, ujawnianie i konfrontacja uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży, wymiana doświadczeń metodycznych i artystycznych nauczycieli i instruktorów.
Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 grudnia w PMDK „Na Pięterku” przy ulicy Kilińskiego 17.


 

Komentarze (0)
Napisz komentarz
Podaj swoje dane:
Komentarz: