Polecamy

Reklama
Reklama

kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
30 Stycznia 2015
Imieniny obchodzą
Adelajda, Feliks, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Hiacynta, Maciej, Marcin,
Martyna, Sebastian

Do końca roku zostało 336 dni.
Zodiak: Wodnik
Reklama
Targi edukacyjne PDF Drukuj Email
Autor: Iwona Grabiasz   
poniedziałek, 07 lutego 2011 17:40

Za tydzień, 16 lutego w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli odbędą się IV Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych.

Celem zorganizowanego przedsięwzięcia jest zapoznanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych z szeroką ofertą edukacyjną i propozycjami poszczególnych szkół, a także pomoc w odpowiednim wyborze uczelni.
W ramach targów przybyła młodzież będzie mogła zapoznać się z profilami uczelni, to także jedna z nielicznych okazji uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące prezentujących się ośrodków edukacyjnych.
– Będzie 20 stoisk. Swoje oferty edukacyjne zaprezentuje 13 uczelni wyższych, nasze szkoły policealne, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli i Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli – mówi Anna Stoczkowska z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli.
Organizatorami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli we współpracy z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania, I Liceum Ogólnokształcącym oraz Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej OHP.
Targi odbędą się w godzinach 10.00-15.00.

Komentarze (0)
Napisz komentarz
Podaj swoje dane:
Komentarz: